- Now you can build the world of the cutest, most-collectible characters with Shopkins Kinstructions Mini Packs
- Includes: 2 Buildable Figures, Set and Accessories.
- 37 pieces
- freezy peasy and wild carrot inside!!
(N5768)
| SKU | N5768 |
| Barcode # | 885561373332 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.003740000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

