- Shopkins Kinstructions Fashion Boutique
- 119 pieces
- 3 Buildable Figures
- includes shopkins - Blush compact , polly polish and perfume
(N5764)
| SKU | N5764 |
| Barcode # | 885561373288 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.008750000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

