Now you can build the world of the cutest, most-collectible characters with Shopkins Kinstructions Scene Packs! Each pack comes with a buildable set and 3 buildable figures. Availabe in the Bakery Set and the Cupcafe Cafe Set! Build, Shop and Kinstruct your Shopkins world! Includes:175 Pieces, 4 Buildable Figures, Set and Accessories.
(9550715908)
| SKU | 9550715908 |
| Barcode # | 885561373370 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.007500000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

