- 2-buildable figures (polly polish and lippy lips)
- 62 pieces
(N5767)
| SKU | N5767 |
| Barcode # | 885561373349 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.031680000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

