- Shopkins Kinstructions Fruit and Veggie Stand includes 101 buildable pieces
- Includes 3 buildable Shopkins figures (Corny Cob, Pumpkinella, and Cherie Tomato)
(N5765)
| SKU | N5765 |
| Barcode # | 885561373271 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

