- Each 12 pack comes with a loft and balcony that you can connect together and build up a little city for you to display your Shopkins!
- Look out for the Limited Edition Shimmering Snow Globes!
- Collect and connect new bag charms
- Over 60 to collect!
-
Shop away with the Shopkins 12 Pack! Over 90 to Collect.Collectors Guide Included.
Note Random Pack will be supplied
(138066)
| SKU | 138066 |
| Barcode # | 630996565261 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002700000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

