- Pack your bags and make your way to the departure lounge, the Shoppies World Vacation is now boarding! Visit fabulous cities and share some high-flying fun with these World Class Shoppies and their friends! Bon Voyage!
G’Day Shopkins Fans!
It’s Coralee! All the way from the land Down Under! Grab your swimsuit and join me and my Shopkins mates – Sunny Glasses and Shelly Pearl, as we relax on the beach and explore some reefs! From cuddly koalas and cute kangaroos, there are so many new Aussie friends to meet during your stay in Australia! See ya!
Includes:
1 x Shoppie Doll
2 x exclusive Shopkins
1 x suitcase
1 x Passport
1 x Luggage Tag
1 x Doll stand
(25624)
| SKU | 25624 |
| Barcode # | 630996564240 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

