- Shopkins Season 8 World Vacation Asia
- 2 x Shopkins per pack
- 1 x Collectors Guide
- Single pack contains 2 shopkins, 1 twin room, 1 collectors guide
- Price is for single item. Multiple items shown. Each sold separately. Subject to availability.
(25626)
| SKU | 25626 |
| Barcode # | 630996565193 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

