The Shoppies are back and ready to show off their style! And there's some new girls on the block! There's some sweet style going down this season! Meet Fria Froyo! sweet, shy and sensitive, Fria Froyo may seem as delicate as a snowflake but she's a cool customer when it comes to standing up for others! Her heart is extra warm and when her Shopkins havana blue cupcake and gerty waffle cup join her for a group hug, things get even warmer. Fria Froyo also comes with a brush and a VIP card. Enter your code into the Shopkins World app for VIP access and rewards!
- Suitable for ages: 5+ years
- Includes their own brush and 2 exclusive Shopkins, a VIP card, a Doll stand
- Brand: Shopkins
- Warning: Choking hazard. Toy contains small parts and small balls.
(26645)
| SKU | 26645 |
| Barcode # | 630996567098 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

