- Asia is such an amazing place!
Come and join us on the next leg of our World Vacation! With so many new Shopkins to meet along the way from the Far East to Down Under! Go on a Japanese Journey or an Aussie Adventure! Travel into India or meet some Chinese Travellers! Stack and display the Shopkins little rooms and houses to build up a city skyline for your international Shopkins to be displayed in. Grab a five pack and start and build up your Shopkins Asian city as you go!
Includes:
5 x Shopkins
1 x single block (holds 1 Shopkin)
1 x Collectors Guide
Note - Random Pack will be supplied
(138068)
| SKU | 138068 |
| Barcode # | 630996565209 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.002125000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

