- 2 Exclusive Shopkins
- Mini Rides for your Shopkins
Product Description
Once you shop, you can't stop! Build up your Shopkins world with the Shoo-B-Doo and The Make Up Spot Theme Playsets! Complete with 2 exclusive characters, mini-rides for your Shopkins characters and heaps of places to display and play.
(138125)
| SKU | 138125 |
| Barcode # | 630996560365 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Shipping Cubic | 0.023625000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

