WHAT’S INSIDE
Welcome to the all-new Pick ‘N’ Pack Small Mart!
• Perfect for Shoppie Dolls, Shopkins and Mini Packs!
• Includes 2 Exclusive Collector’s Edition Shopkins and 2 Mini Packs.
• Carry basket converts to a shopping cart.
• Bag and spin your Mini Packs!
• Includes Loyalty card to swipe at the register!
(27261)
| SKU | 27261 |
| Barcode # | 0630996567531 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.013500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

