Now there's a new way to play! Create your own tropical scene with this Shopkins Fashion Deluxe pack - Tropical Collection! The Shopkins Tropical Collection theme pack contains 8 themed characters, including Sonia Sun Hat, Flippy, Floppy, Pineapple Sips, Heidi Hibiscus and Hula Hips. Also includes an exclusive Hula Hut and 2 stools!
(562147)
| SKU | 562147 |
| Barcode # | 630996562918 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

