Shoppers, start your trolleys. Time for a Shopkins Food Fair grocery grab! Miles of aisles of foodie fun and sweet treats to eat. Check out some very a-peeling fruit and veg or chill out in the freezer aisle! Do yourself a flavor and spice up your pantry with some cute little condiments. It's a fun filled feast! Three assortments to collect!
(56214749461)
| SKU | 56214749461 |
| Barcode # | 630996562147 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

