After picking up a Super Mushroom, Mario gains the ability to smash through bricks and take an extra hit from enemies!
Coming to 4 inches in height, the Mario with Super Mushroom World of Nintendo Mini Figure from Jakks Pacific shows off this iconic character’s striking design in an easy-to-display figure!
- 13 points of articulation
(137814)
| SKU | 137814 |
| Barcode # | 192995415423 |
| Brand | Super Mario |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

