- 2 Hidden Shopkins in every package
- 2 Bonus Charms Included
- Assorted pack. Packs are sent randomly.
- If more than one pack is purchased we will send different ones.
(MOO561451a)
| SKU | MOO561451a |
| Barcode # | 0630996561454 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Shopkins
13 February 2021Lovely service, toy in excellent conditon, very quick delivery to N.S.W in the middle of a pandemic when Aust. Post is slower. Thanks guys
(5)

