- Build up a "Happy Scene" with the Happy Places Special Delivery Box!
- Open up the cute little delivery box and discover 2 small Petkins and 1 Mini Petkin, along with 1 tiles to build up your scene.
- Happy Places catalog contains DIY Tips to decorate your home
(MOO56193_1)
| SKU | MOO56193_1 |
| Barcode # | 0630996561935 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

