Adoring the great outdoors is what puts a smile on Rosie's face. Relaxing in the sun, she loves to decorate her Puppy Patio with nature to create an outdoor room that really blooms! Welcome Packs are a great way to play and decorate! Everything you need including a themed Lil Shoppie to match your room!
The cutest, most-collectible characters from your favorite shops! There are adorable fruits, sweets, dairy and more! Grab your shopping cart, and start - because once you shop, you can't stop! Be sure to visit our Shopkins Brand Store for more information and products.
Features
- Happy Places Welcome packs contain one Lil Shoppie
- Happy Places Welcome Packs contains one Lil Shoppie, heaps of cute Petkins to decorate your Happy Place, 2 tiles and 1 catalog
- Decorate and display in so many ways
(12547)
| SKU | 12547 |
| Barcode # | 630996564271 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.008750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

