The Belle Dining Theme Pack comes with everything you need to create and decorate a Belle-styled dinner party in your Happy Townhouse playset. This Pack comes with a Lil' Shoppie doll, a doll stands, 13 Home Decors, a DIY cardboard Home Decor, 2 tiles and a Collector's Guide. Simply "click and connect" the tiles to extend your Happy Place. There are 1,000's of ways to decorate and display your Happy Place
-
Look for the Limited Edition Home Decors! (sold separately)
-
Box includes: 1 Doll, 1 Doll Stand, 13 Home Decors, 1 Cardboard Piece, 2 Decorative Tiles and 1 Collector's Book
(26654)
| SKU | 26654 |
| Barcode # | 630996581148 |
| Brand | Happy Places |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.006760000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

