- Bonus Shopkins charm and charm bracelet included.
- Find the Special Edition Electro Glow Shopkins.
- One Hidden Shopkin Inside
Packs are sent at random. Figures are assorted and do vary from pack to pack.
(MOO56251a)
| SKU | MOO56251a |
| Barcode # | 0630996562512 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

