Little Bubba My Ultimate Interactive Baby is a sweet 40cm hard-bodied baby doll with accessories and sleeping eyes. Little Bubba My Ultimate Interactive Baby has 2 interactive play modes. If you give her a water-filled bottle, she keeps the water in her tummy until you press her tummy to make her wee into her potty.
Product Features:
- In play mode 1: when you press her hand she goes to sleep, closes her eyes and makes sleeping sounds. When you press her other hand she giggles and speaks
- In play mode 2: when you press her hand she goes to sleep, closes her eyes and makes sleeping sounds. When you press her other hand she giggles or cries
- Includes: doll with outfit & cap, dummy with clip, bottle, birth certificate, name tag and potty
- WARNING: CHOKING HAZARD - Small parts. Not for children under 3 years.��
(32327)
| SKU | 32327 |
| Barcode # | 9317454788721 |
| Brand | Little Bubba |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.040000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

