Your little one will love taking care of this Little Bubba! Little Bubba My Real Baby Doll is 40cm in size and wears a cute pink romper. She wees when you make her drink water. She uses her dummy, sleeps and moves her arms and legs just like a real baby!
- Your little one will love taking care of this Little Bubba!
- Little Bubba My Real Baby wears a cute romper with matching cap.
- Closes her eyes to sleep.
- If you give Little Bubba My Real Baby her water-filled bottle, she has to wee into her potty.
(137777)
| SKU | 137777 |
| Barcode # | 4003336940718 |
| Brand | Little Bubba |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.032000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

