If you want to feel like a "real" mum, you definitely have to have the Little Bubba Nappies. With these doll nappies, you can learn how to take care of your Little Bubba and change her nappy.
Product Features:
- Includes: 3 x Doll Nappies
(137807)
| SKU | 137807 |
| Barcode # | 9317454788806 |
| Brand | Little Bubba |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

