- Shopkins Style Me Wardrobe
- Complete with 2 exclusive characters, a wardrobe for your Shopkins characters and heaps of places to display and play
(MOO56298)
| SKU | MOO56298 |
| Barcode # | 630996562987 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.006750000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Playset |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

