- 2 Exclusive Shopkins
- Mini Rides for your Shopkins
Product Description
Once you shop, you can't stop! Build up your Shopkins world with the Shoo-B-Doo and The Make Up Spot Theme Playsets! Complete with 2 exclusive characters, mini-rides for your Shopkins characters and heaps of places to display and play.
(N3188)
| SKU | N3188 |
| Barcode # | 630996560341 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.007500000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

