- Includes one Sara Sushi Shoppie
- Sara Sushi comes with 2 exclusive Petkin friends
- Comes with a catalog
(N6996)
| SKU | N6996 |
| Barcode # | 630996563205 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Doll |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

