- Happy Places is a range of super cute miniature furniture, accessories, characters and decorating spaces. Now you can turn any space into a Disney-styled Happy Place! There are thousands of ways to design and display. Keep on collecting and turn more spaces into Happy Places!
In Season 1 you can unbox Home Decors inspired by Cinderella, Minnie Mouse, or Belle from Beauty and the Beast. The Surprise Pack is fun and easy way to add to your Disney-styled Happy Places collection.
Includes:
3 x Home Décors
1 x Tile
1 x Collector's Book
(26624)
| SKU | 26624 |
| Barcode # | 630996581001 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

