There are new Decorator packs to create more Happy Places! • Decorator packs are full of the cutest Petkins furniture and accessories to create your perfect Happy Place!
Landscape a garden, play some games in the games room and clean up in the laundry. There are thousands of ways to decorate and play!
Have some good clean fun and get things sparkling in your Bunny Laundry! Buckets, mops and brushes and heaps of little details!
(12844)
| SKU | 12844 |
| Barcode # | 630996564431 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

