Happiness is… Making everything all write! Although she likes to look sharp, Pencil can be quite blunt and gets straight to the point. A constant note talker, you'll find pencil in the cleber kitty classroom organizing her Petkins
WHAT'S INSIDE
- 1 x Lil' Shoppie
- 1 x Doll Stand
- 2 x Tiles
- 13 x Petkins
- 1 x Catalog
(25034)
| SKU | 25034 |
| Barcode # | 630996564813 |
| Brand | Happy Places |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.006760000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

