Add the super cute Series 7 Shopkins Party 5 Pack to your collection! It’s party time in Shopville, and everyone is invited! With fun, games, music and cake, there’s just so much to celebrate! Display your Shopkins in the pretty lantern and connect together the cord to hand them, creating the perfect party decorations.
Includes 5 characters (1 hidden inside), 1 lantern, 1 charm, 1 connectable cord and a collector’s guide.
- 5 pack of collectable Shopkins characters
- Display your Shopkins in the included latern
- Features a collector’s guide
- Look out for the ultra rare and limited edition characters
- 1 hidden character
Shop away with the Shopkins 5 Pack! Over 100 to Collect. Style Guide Included.
Note Random Pack will be supplied
(13066_13185)
| SKU | 13066_13185 |
| Barcode # | 630996563540 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

