- Shopkins Season 7 brings brand new Shopkins! Get ready to celebrate with Shopkins this PARTY SEASON, because once you shop you can't stop!
- Season 7 Shopkins Party! "Once you shop, you can't stop!" 2 Shopkins in Gift boxes!
- Shopkins Season 7 brings all new Party themed Shopkins to collect, including all new topkins that can be stacked together to create a tower of cakes, a head-to-toe outfit, and more!
- Each pack includes 2 Shopkins, hidden inside 2 present boxes
- So many to collect
what you get - 5 bling bags
(12551)
| SKU | 12551 |
| Barcode # | 630996563533 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

