• Transformers Authentics figure
• Choose your side: the heroic Autobots or the evil Decepticons
• Awesome Transformers converting action
• Convert from robot mode to truck mode in 4 steps
• Lead the Autobots with Optimus Prime
• Figure scale: 4.5 inches
• Ages 6 and up
(113518)
| SKU | 113518 |
| Barcode # | 630509635108 |
| Brand | Transformers |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.010000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Action Figure |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

