- Includes figure and instructions.
- Authentics are genuine Transformers figures -- the best value to start your Transformers collection
- Choose your side: the heroic Autobots or the evil Decepticons and collect other Authentics figures (each sold separately, subject to availability) to stage an epic battle.
- Awesome Transformers converting action between robot and vehicle or beast modes -- fun play for ages 6 and up
- Easy conversion from robot mode to Dinobot alt mode in 8 steps
- Stomp Decepticons with the Dinobot Leader Grimlock
- Figure scale: 4.5 inches
- Ages 6 and up
(113519)
| SKU | 113519 |
| Barcode # | 630509635122 |
| Brand | Transformers |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.010000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Action Figure |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

