Indulge in a tasty snack as Pusheen transforms into some of her favourite Asian delicacies! This delightfully cute plush features Pusheen as a crispy piece of shrimp tempura sized for squishing. Her soft fried exterior features curly tan plush and a bright orange shrimp tail, complemented by her sweet smiling face in deep brown embroidery. Its fun design and compact size makes it a must have for any foodie's collection
- Satisfy your savory snack cravings with Pusheen!
- Features the lovable tabby as a crispy piece of shrimp tempura with curly tan plush, a bright orange tail, and deep brown embroidered facial details
- This kawaii plush makes exciting gifts for foodies, kids, and adults alike
- Pusheen plushies feature surface-washable construction for easy cleaning and soft, premium materials
- Makes adorable home decor and are wonderful gifts for cat lovers, Pusheen fans, and collectors of kawaii toys
- Size Approximately 20cm
(138188)
| SKU | 138188 |
| Barcode # | 681147089082 |
| Brand | Pusheen |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

