GUND is proud to present our quirky and loveable Toothpick teddy bear. Each teddy measures 38cm and features high-quality, huggably soft plush material.
- Toothpick is a quirky and fun personality teddy bear
- High-quality, huggably soft plush material
- Surface-washable construction for easy cleaning
- Appropriate for ages 1+
- Tiger sold separately
(30755)
| SKU | 30755 |
| Barcode # | 028399059133 |
| Brand | Gund |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

