How many meowshmallows can you squeeze into a bag? This Pusheen plush is '100% cute' with three adorable meowshmallow designs packed into a plush bag. Captions on the front of the bag reads 'Meowshmallows - 100% Cute' and on the back features a 'Mewtrition Facts' table.
- Includes 3 removeable Meowshmallows
- Includes a plush bag with velcro
- Caption on the front of the bag reads 'Meowshmallows - 100% Cute'
- Features a 'Mewtrition Facts' table on the back of the plush bag
- Perfect gift for a Pusheen fan or a cat lover
(112808)
| SKU | 112808 |
| Barcode # | 778988433799 |
| Brand | Pusheen |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

