- The Forever Friends Littles Muttsy Dog features a soft, squishy, huggable body and is based on GUNDs classicMuttsy – made with the same premium fabrics and irresistibly cute designs that has been loved for years. The Littles classic plushies are sized for snuggles on the go, gifting, and sharing for any age.
- Comforting cuddles and compact size
- Long, floppy eas, fluffy plush and hard nose
- Sized for snuggles on the go
- Perfect playdate partners
- Surface-washable and appropriate for ages 1 and up
(138198)
| SKU | 138198 |
| Barcode # | 681147059337 |
| Brand | Gund |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.102m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001020000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

