Hungry for some fun? Fill up at the Cuties Car Drive-in Diner!
- Pop in your Mini Shopkin and take them for a spin in the rotating Drive-Through!
- Ride up the elevator and check out the Sky Deck!
- Grab a meal on the go or pull up a tray at the parking bay!
- So pop your mini Shopkin inside and come for a ride!
Includes 1 Mini Shopkin and 1 exclusive Cutie Car!
WHAT'S INSIDE
- 1 x Playset
- 1 x Exclusive Cutie Car
- 1 x Mini Shopkin
- 1 x Collector's Guide
(25615)
| SKU | 25615 |
| Barcode # | 630996565384 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Shipping Cubic | 0.013875000m3 |
| Type | Playset |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

