Cutie Cars are a new spin on a classic toy car. These cute wheeled collectibles come in a variety of fun themes, and include a removable Mini Shopkin collectible figure ready to take the wheel!
Take your favorite Cutie Cars for a sweet ride together in the Play ‘n’ Display Cupcake Van! Open up the side to park, ride and display up to 8 Cutie Cars. Including an exclusive Cutie Car along with a Mini Shopkin it’s the perfect van for every Cutie Car fan!
WHAT'S INSIDE
1 x Cupcake Van
1 x Cutie Car
1 x Mini Shopkin
(27893)
| SKU | 27893 |
| Barcode # | 630996571033 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.014875000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

