Say "Hey Howdy Hey" with the Fisher-Price Woody's Hey Howdy Hey Guitar! Kids can play and sing along to all the different songs and sounds from the movie. With over 28 different songs, sounds, and phrases, this guitar fosters imagination and creativity in children, as they can pretend to play the guitar along with Woody.
(138064)
| SKU | 138064 |
| Barcode # | 194735379590 |
| Brand | Toy Story |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006400000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

