My Little Pony Mare-y-go Round Musical Carousel with Pinkie Pie and Rarity Playset
$89
RRP $99.00
SAVE $10.00 (10%)
Sold Out
- CAROUSEL PLAYS MUSIC: Slide the heart-shaped button and the pink and purple carousel will spin and play music
- 2 PONIES IN ONE PACK: On top of the cute ponies on the carousel, this set comes with 3-inch Pinkie Pie and Rarity dolls
- LONG HAIR WITH GLITTER: There are sparkly streaks in the Pinkie Pie doll's pretty pink hair and Rarity figure's long purple hair
- FOR KIDS AGES 3 AND UP: This spinning, musical toy is a great gift for children ages 3 years old and up who are fans of My Little Pony entertainment
- IMAGINE SCENES FROM THE MOVIE: This musical carousel will remind kids of the Friendship Festival scenes from the full-length feature film My Little Pony: The Movie
(33212)
| SKU | 33212 |
| Barcode # | 630509590063 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.020825000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Playset |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

