My Little Pony: A New Generation Movie Snow Party Countdown Advent Calendar
$79
RRP $89.00
SAVE $10.00 (11%)
Sold Out
- 25 DAYS OF SURPRISES: My Little Pony advent calendar for kids features 25 gem-shaped cardboard doors with a surprise behind each one
- 16 PONY FIGURES: Features 1.5-inch mini pony figures with molded hair, including Sunny Starscout and the Mane 5
- PETS AND STICKERS: Some doors have pets or stickers hidden behind them! Includes 9 adorable critters with Unicorn horns and 6 stickers
- WINTER THEMED: Includes a snowy background scene for imagining winter stories, plus fresh winter-inspired characters and designs
- GIFT FOR KIDS: Adorable present-inspired package makes this My Little Pony: A New Generation toy a great winter holiday gift for girls and boys ages 3 years old and up
(91496)
| SKU | 91496 |
| Barcode # | 5010993854448 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

