My Little Pony A New Generation Movie Crystal Adventure Hitch Trailblazer 3-Inch Pony Figure
$25
Sold Out
- Includes an articulated 3-inch pony figure with molded hair in a signature style fom My Little Pony!
Figure has a character-inspired shooting star Cutie Mark on one side. Crack the reusable crystal-shaped container in 2 to reveal hidden story and customization pieces. Comes with stickers and charms for decorating the pony, and other accessories. Includes friendship bracelet and temporary tattoo for kids.
Suitable for ages: 5+ years. - My Little Pony - Crystal Adventure Ponies
- Includes: 1 pony figure with accessories
(91559)
| SKU | 91559 |
| Barcode # | 5010993899746 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

