- Introducing the NEW Legends of Akedo Battle Arena with cool new features and exclusive warriors!
- The Ninja Fury Arena comes with NEW Ninja Star Shooter Controllers which launch Ninja Star Discs to "Shatter Strike" the opponent!
- The Akedo Ninja Star Battle Arena comes with an exclusive Weapon Rack with 2 additional weapons!
- The NEW Akedo Ninja Fury Arena includes 35+ Real Battle Sounds!
- The battle arena includes 2 EXCLUSIVE Warriors - Oni Night Blade and Supreme Flame Hi-Ashi.
(134584)
| SKU | 134584 |
| Barcode # | 630996153307 |
| Brand | Akedo |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.018000000m3 |
| Type | Action Figure |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

