My Little Pony G1 Retro Scented Rainbow Collection 35th anniversary Starshine
$80
RRP $89.00
SAVE $9.00 (10%)
Sold Out
My little pony is celebrating 35 years of friendship with these replica’s of the original Rainbow Ponies.
- Collect all 4!
- All ponies are scented and include comb, ribbon, brush and sticker.
- Exclusive to Cotton On Kids
Ages 3+ WARNING! Choking Hazard!
Small ball Not suitable for children under 3 years
Comes in original box
(28732)
| SKU | 28732 |
| Barcode # | 9353699072591 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.032000000m3 |
| Type | Doll |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

