- From Where's Waldo?, Waldo & Woof, as a stylized POP vinyl from Funko.
- Stylized collectable stands 3.75 inches tall, perfect for any Where's Waldo? fan.
- Collect and display all Where's Waldo? POP Vinyl's.
- Funko POP Where's Waldo? Waldo & Woof #25 Vinyl Figure
- Special Edition sticker on box
(32025)
| SKU | 32025 |
| Barcode # | 889698447584 |
| Brand | Funko |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

