- From My Hero Academia, Deku, as a stylized POP vinyl from Funko
- Stylized collectable stands 3 ¾ inches tall, perfect for any My Hero Academia fan
- Collect and display all My Hero Academia POP Vinyls
- Funko POP My Hero Academia Deku Full Cowl Glow #596 Vinyl Figure
(30881)
| SKU | 30881 |
| Barcode # | 889698405454 |
| Brand | Funko |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

