- Unlock Jessicake's Great Bakes Cupcake Shop by cracking the code. Find her BFF Shopkins on the map of Shopvillle (included), and scratch to reveal the 3 symbols.
- Includes Teeny Shoppie Jessicake and 1 mystery Tiny Shopkin
- Features several secret compartments that really open (like the giant cupcake and the oven), and a standing mixer that swivels to hide and reveal your Tiny Shopkin
- Will you unlock an ultra rare special finish Great Bakes Cupcakes Shop? Will it be glitter, pearl, fluffy or metallic?
- Check out the full collection: Make Up Salon, Donut Shop, So Sweet Candy Shop, Pretty Petals Flower Shop, and Pretty Paws Pet Salon
(27771_27773)
| SKU | 27771_27773 |
| Barcode # | 630996568729 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

