Features:
- Pack Includes: 1 x Playset, 2 x Exclusive Characters, 2 x Exclusive Shopping Bags, 2 x Cups and Cones, 1 x Umbrella Stand & 1 x Sign.
- Once you shop, you can't stop!
- Collect them all
(N6717)
| SKU | N6717 |
| Barcode # | 630996561126 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.148m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.013690000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Playset |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

