- It's time to roll with Tracker and his Jungle cruiser with real working wheels for push play action
- Tracker's articulated paws are poseable on and off of his vehicle
- Collect each lovable Paw Patrol character and work together as a team! Chase, Marshall, Zuma, Skye, Rocky and Rubble all have jungle rescue vehicles
- Paw Patrol tracker's jungle cruiser comes to the rescue of Paw Patrol fans ages 3 and up
- Includes: 1 Tracker figure, 1 vehicle
(33996)
| SKU | 33996 |
| Barcode # | 778988406052 |
| Brand | Paw Patrol |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.018000000m3 |
| Type | Action Figure |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

